۱۳۹۷ پنج شنبه ۲ فروردين
بمناسبت هفته بسيج و با همكاري امور انتقال برق بوشهر :اردوي يك روزه بسيجيان صنعت برق فارس و بوشهر در ساحل بوشهر برگزار شد . 1396/09/13
بمناسبت هفته بسيج و با همكاري امور انتقال برق بوشهر :اردوي يك روزه بسيجيان صنعت برق فارس و بوشهر در ساحل بوشهر برگزار شد .
بمناسبت بزرگداشت هفته بسيج مستضعفين ، اردوي يك روزه بسيج صنعت برق فارس و بوشهر با حضور مهندس عبدالعزيز كريمي مدير عامل برق فارس ، بسيجيان ، معاونين و مديران ارشد برق فارس درساحل استان بوشهر برگزار شد .
  

به گزارش دفترروابط عمومي شركت برق منطقه اي فارس ، به همت دفتر بسيج پايگاه مقاومت صنعت برق فارس اين اردوي يك روزه كه در ساحل شور آفرين خليج فارس برپا شد ، پس ازانجام ساحل نوردي طي دو سخنراني با محوريت بزرگداشت هفته بسيج ، ارائه عملكرد شركت و جلسه پرسش و پاسخ كار خود را آغاز كرد .

در اين مراسم مهندس عبدالعزيز كريمي به تبيين و شكل گيري بسيج مستضعفين اشاره كرد و خاطر نشان ساخت : حضرت امام راحل (ره) از ابتدا فرمان تشكيل بسيج را صادر فرمود و خودرا مفتخر به حضور در بسيج مي دانست . امام پيامبر گونه بسيج را به شجره طيبه و درخت پر ثمري تشبيه مي كند كه شكو فه هاي آن بوي بهار وصل و طراوت يقين و حديث عشق مي دهد .

مدير عامل برق فارس ، بسيجيان را اسوه هاي مقاومت و پايداري خواند و گفت : از ابتداي انقلاب اسلامي شاهد رشادت ها و بركات بسيج در مقاطع مختلف بوده ايم چه در دفاع مقدس ، ايام سازندگي و حركت شگفت انگيز بسيج در زلزله اخير، همه و همه با حضور بسيج كارها سامان يافته است .

مدير عامل برق فارس بيان اين مطلب كه در بحث انتظار همه آحاد مردم مكلف هستند مقدمات ظهوررا فراهم كنند افزود: به ميمنت ايام فرخنده هفته بسيج منتظر فرج هستيم تا مشكلات بشريت حل شود. انتظار يعني ما هم اقداماتي انجام بدهيم تا امام زمان (عج ) از ما راضي باشد . بايد سعي كنيم اين مقدمات فراهم شود .

وي در ادامه افزود : در تعاليم دين مبين اسلام از انتظار و منتظر بسيار سخن به ميان آمده است لذا مي بايست مقوله انتظار در عملكرد ما بروز وظهور پيدا كند همه ما مسئول و مكلف هستيم به عنوان يك بسيجي و يك فرد فرهنگي با ارائه عملكرد صحيح در حوزه كاري خود تلاش كرده تا زمينه ظهورفراهم شود لذا مهمترين ويژگي كارگزار جمهوري اسلامي اين است كه درراستاي اهداف نظام حركت كند ، دغدغه خدمت به مردم را داشته با شد و در انجام كار مردم اهتمام ورزد .

مدير عامل برق فارس در ادامه سخنان خود به ارائه عملكرد برق فارس پرداخت و خاطر نشان كرد : برق فارس مسئوليت خطير تامين برق مطمئن و پايدار براي عموم مشتركان خود در استان پهناور فارس و بوشهر را به عهده دارد . در همين راستا به علت فراگير بودن خدمات گسترده و حياتي صنعت برق ، اين شركت تمام توان و امكانات خود را براي احداث و گسترش تاسيسات و تجهيزات بكار گرفته است .

مهندس عبدالعزيز كريمي درادامه سخنان خود به موفقيت هاي برق فارس در حوز ه هاي مختلف اشاره كرد و اظهارد اشت : براي دومين سال متوالي به عنوان شركت برتر در بهر برداري صنعت برق كشور مطرح شديم همچنين در جشنواره شهيد رجايي نيز در بين سازمانها ي دولتي بعنوان دستگاه برتر شناخته شديم . سازمانها در شرائط كنوني نياز به نيروي انساني متخصص و آشنا با نظام هاي مديريتي روز دنيا دارند . موفقيت و تعالي سازمانها نيز ارتباط مستقيمي با رضايت ارباب رجوع و كيفيت زندگي مردم دارد. كسب رتبه برتر و مقام برتر استان در بين ساير شركتهاي همتراز بسيار با ارزش مي باشد و كسب اين افتخار به شركت ما هويت مي دهد .

مهندس كريمي همه اين موفقيت ها را مديون نگاه متعهدانه بسيجي كاركنان دانست و گفت : علي رغم اينكه تابستان امسال مدت زمان گرما بيشتر بود و هم شدت گرما بيشترشد ، در استان بوشهر با 5/9 درصد مصرف انرژي مواجه شديم و مصرف پيك نيز 9 درصد رشد داشته كه اين عدد بزرگي است و ما نتوانستيم متناسب با آن تاسيسات جديد احداث كنيم اما نتيجه مي گيريم كه منشاء اين اقدامات همين پتانسيل و سرمايه عظيم نيروي انساني است . تلاش شما ، مديريت صحيح و بهره برداري درست از تجهيزات و تاسيسات موجب شد كه رضايت مردم و مسئولين حاصل شود .

مدير عامل برق فارس در ادامه سخنان خود به بيان مسايل و دغدغه برخي كاركنان پرداخت و تاكيد كرد : سياست شركت براين استوار بوده است كه در رفاه حال همكاران كوتاهي نكنيم و همواره نگاه ما برا ين بوده است كه در حد مقدورات ، شرايط و ضوابط ، مسائل و مشكلات كاركنان را رفع كنيم . اين كه برخي همكاران قرارداد معين و يا شركتي هستند اين دغدغه ما نيزهم هست و ما هم نمي توانيم نسبت به اين موضوع بي تفاوت باشيم . مسائل را به مسئولين مربوطه در شركت توانيرانعكاس داده ايم وسعي بر اين است كه نگراني ها را به حد اقل برسانيم .

مهندس كريمي در خاتمه از برگزار كنندگان و دست اندر كاران همايش مزبور تقدير و تشكر به عمل آورد .

در ادامه اين مراسم ، مهندس غلامي فرمانده پايگاه مقاومت بسيج صنعت برق فارس ضمن بيان تبريك هفته بسيج مستضعفين ، به مسئوليت سنگين بسيج اشاره كرد و اظهار داشت : امام را حل (ره ) بسيج را به شجره طيبه تشبيه كردند با اين ويژگي كه با پاكي ريشه در زمين دارد ، دائما در حال رشد است و شاخه هاي آن در آسمان ثمر مي دهد .

وي افزود : روشنگري امام عزيز مسئوليت مارا سنگين مي كند تا بتوانيم با روحيه بسيجي در اين راه مقدس حركت كنيم .

مهندس غلامي در ادامه سخنان خود پيام مقام معظم رهبري مبني بر اينكه بسيج حركت احساسي صرف نيست و مي بايست متكي بر فهميدن بصيرت و دانستن باشد را چراغ راه بسيجيان در راستاي اعتلاي اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي نام برد.

وي در پايان سخنان خود ، به شناخت دشمن در فضاي جنگ نرم ، بصيرت افزايي در كانون خانواده ها و تلاش و كوشش در راستاي رضايت مردم اشاره كرد .

گزارش ارسالي حاكي از اين است كه اردوي يكروزه مزبور با اهداء جوائزبه برگزيدگان مسابقات فرهنگي و اهداء جايزه در قرعه كشي از بين شركت كنندگان به كار خود پايان داد .

منبع: روابط عمومي
نویسنده: عليرضا شعله
تعداد بازدید: 121
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
ارسال نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
سایر خدمات
آدرس و شماره تماس
شيراز - خيابان زند ، نبش خيابان فلسطين
كد پستي : 94715-71346
شماره تلفن : 9 - 32330031 - 071
شماره فاكس : 32359047 - 071
تلفن گويا : 32300732 - 071
پست الكترونيك : info@frec.co.ir
تمامي حقوق براي شركت برق منطقه‌اي فارس محفوظ است Copyright ©2017 – 2009 . استفاده از مطالب درج شده در سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.
حریم خصوصی
ورود اعضا
Powered by DorsaPortal